Follow me on:

  • Twitter
  • Facebook
  • YouTube
  • RSS Feed

Logo Seven Extraordinary Things

New Readers Start Here
Bookmark and Share
Header Background 01

Seznam

xlist_01_czech

Na rozdíl od Grega Druckera McTeera, který vytvořil pouze jeden seznam svých úkolů, jsem já v jeho věku takových seznamů napsal velmi mnoho. A stále ještě píši další. Napsat Sedm neobyčejných věcí ovšem nestálo ani na jednom z nich. Na začátku byl nástin krátkého příběhu o umělecké škole. Přidal jsem pár řádků dialogu, rozvedl několik situací, a než jsem se nadál, dokončil jsem první verzi scénáře. Neměl jsem v plánu napsat celý příběh. Prostě se to stalo.

Když jsem si pohrával s myšlenkou vytvořit grafický román, tento příběh byl až na konci seznamu možných kandidátů. Obvykle píši spíše dobrodružné knihy, sci-fi nebo fantasy. Sedm výjimečných věcí je příběh ze života o mladém muži, který chtěl být něčí ochránce. Nemyslel jsem, že by byl vhodný pro komiksové ztvárnění, což jsem si mohl ověřit načrtnutím tří nebo čtyř stránek. Nebo pěti či šesti. Nebo sedmi. Experiment se vymknul kontrole. Neměl jsem v úmyslu nakreslit to celé, doopravdy ne! Prostě se to stalo.

Do této sekce jsem zařadil francouzskou, španělskou, německou, italskou a anglickou verzi Gregova seznamu pro případné zájemce mluvící francouzsky, španělsky, německy, italsky či anglicky.

Každý nový seznam, který vytvořím, sníží váhu předcházejících seznamů. O kolik cílevědomější život bychom mohli vést, kdybychom měli seznam jenom jeden.

International Versions

Copyright © 2019 Literate Imagery, Inc. All rights reserved. | Powered by Inextricable

Doug Lefler Signature